درهم

۱. خیلی بده! اینروزا همه در حال نگرانی و ترس و دلهره و در بهترین شرایط غر زدن هستند.یه جورایی اذهان عمومی به شدت مشوشه .

۲.دعوا و جر و بحث هم زیاده همه دارند با هم دعوا می کنند اگر هم کسی پیدا نشه یا راه نده که باهاش دعوا کنند با خودشون دچار خود درگیری مفرط میشن از نوع بد!خانم و آقای همسایه که بالای ۷۲ سال دارند هم برای همین هفته ای حداقل یه بار با هم دعوا میکنند و از اعماق وجود فریاد میزنند.

۳.  تو این شلوغی دیدن یه دوست دبیرستانی که خیلی ساله ندیده بودمش خیلی عالی بود .مثل یه گل بابونه کوچولو و رنگی توی زمینه سیاه و سفید و دود گرفته که آدماش نقاب دارند .

۴.تو این ماه حدود ۱۵ تا فیلم دیدم.نه! جشنواره نرفتم خدا برکت بده به  تعطیلیها و D V Dها!

اون موقع که تایتانیک رو بورس بود و دخترای دبیرستانی خودشونو خفه میکردند برای دی کاپریو اصلا ازش خوشم نمی اومد تا اینکه فیلم Aviator رو ازش دیدم و یه کم خوشم اومد ولی از بازیش توی Departed  و  Blood dimond لذت بردم؛ حقشه که اسکارو ببره.اما فیلمی که میخواستم راجبش بگم DERAILED با بازی  Clive Owen ؛ Jennifer Aniston وVincent Casselکه گریمش تو این فیلم خیلی شبیه علی انصاریانه!

4gfznuc.jpg

 یه زن و مرد که همدیگرو هم دوست دارند با دختر بچه بیمارشون که برای معالجه اش سالهاست پس انداز کردند؛زندگی معمولی و آرومی دارند ولی آقاهه یعنیClive Owen دچار یکنواختی و روزمرگی شده خیلی تصادفی با خانمی آشنا میشه و هوس خیانت به سرش میزنه. خانمی هم که شریک جرمه از قضا خیلی با شخصیته!! و یه دختر هم داره. باکلی تردید و ترس اولین دروغ رو میگه و... و ...بعد طوری دهنش صاف میشه که باید خودتون ببینید.

/ 3 نظر / 15 بازدید
بدون نام

نگفتی خدا برکت بده به کپی رايت که تو ايران استاد شده!

صورتی

آره خب مورد خوبيه بدون نام عزيز!

مريم

اين فيلم خيلی قشنگه.من دو بار نگاهش کردم.