فکری یا جسمی؟


بیشتر خانمها ترجیح میدند که همسرشون یا کسی رو که دوست دارند از نظر جسمی با کسی باشه تا اینکه فکرش مشغول کسی بشه یا بهتر بگم رابطه جنسی با کسی داشته باشه ولی رابطه عاطفی نه ! همین چند روز پیش بودکه آزیتا* در جواب تعجب من که خوب چرا حمید * تنهایی برای گردش میره سفر خارج میگفت : "بگذار بره هر غلطی میخواد همونجا بکنه بعد که برگرده اینجا که دستش به اونا نمیرسه؛اونقدر هم پولدار نیست که هر دقیقه بخواد بره!!" یا مریم * که راجبه دوستش میگفت :"خب من که الان نمیتونم با هاش ... داشته باشم بزار با کسای دیگه باشه به هر حال سختشه!!! ولی من میدونم که منو دوست داره"!
اقدس خانم*که حدود شصت سال داره و در سی و پنج سالگی با چهار تا بچه از همسرش جدا شده می گفت : "اگه عقل الا نمو داشتم هیچ وقت ازش طلاق نمیگرفتم،حا لا هرز میپرید که بپره به درک، خوب مرد بود دیگه! عوضش با چهار تا بچه این همه سختی نمیکشیدم.همش هم تقصیر فک و فامیل و در و همسایه شد اونقدر اومدند از عیا شیهاش برام گفتند که خر شدم و
طلا ق گرفتم ولی خداییش با من رفتارش خوب بود"!

اما بیشتر آقایون ترجیح میدند فکر همسرشون مشغول کسی باشه ولی جسمش فقط و فقط مال خودشون . بهمن* معتقده  که "زن" نباید کار کنه چون ممکنه چند تا " آدم " ببینه،نباید لباس باز یا حتی آستین حلقه ای بپوشه چون دوست نداره مردای دیگه بازوی زنش رو ببینند اما اگه بشینه توی خونه و از صبح تا شب با بقیه چت کنه هیچ عیبی نداره!
همین چند وقت پیش بود که توی مجله "زنان " خبر یه تجاوز توی یکی از شهر های شمالی رو میخوندم که خانمه  از تجاوز کنندگان شکایت کرده بود در صورتی که میتونست ( از نظر خیلیها )صداشو در نیاره ولی ترجیح داده بود  اینکارو بکنه تا شاید کمی جلوی این جور آدما گرفته بشه..
 بعد از دو ماه شو هرش در شرایطی که باید پشتش میبود طلاقش داد!(تازه اینکه خیا نت نبود ولی پای" غیرت "در میون بوده!!)
                                                          * * *
میخواستم بیشتر بنویسم ولی تا همینجا هم کلی حرص خوردم. منکه تحمل هیچ جورشو ندارم   و مطمئن هستم هر انسان نر مالی تحمل هیچ جورشو نداشته باشه.
 من نه جامعه شناسم ونه خبرنگار و اینها فقط خونده ها و دیده های شخصی بود.
                                                                                               
                                                                                              * اسامی واقعی نیستند.

/ 2 نظر / 12 بازدید
سیما

به نظر من که این جور آدما طبیعی نیستند!!!

حضور

سلام عجب مطلب اعصاب خرد کنی بود! من هيچ وقت نمی تونم تصور اين چيزا رو بکنم ولی آدم بايد خيلی . . . باشه که ... زن و مرد هم نداره !!! راستی آدرس وبلاگم عوض شده يعنی اسباب کشی کردم به يه آدرس جديد ! حتما ببينيد و بی زحمت آدرسش رو هم توی لينک هاتون عوض کنيد مرسی