آنفولانزا

این دو هفته که ننوشتم یه آنفولانزای با پدر و مادر گرفتم(فکر کنم ایرانی و از نوع همشهریهای خودم  یعنی ترک بود ،افغانی و چچنی و .. اینا نبود) که حسابی حالمو جا آورد و البته امتحان آخر ترم فرانسه هم داشتم  ؛آخر هر ترم که میرسه به خودم کلی بد و بیراه میدم که آخه دیگه زبان فرانسوی خوندنت چیه ولی باز ادامه میدم.

اسکار هم که تو این دو هفته برگزار شد و جانی دپ هم جایزه نگرفت.تلوزیون جمهوری اسلامی قراره کلی از فیلمهای اسکار ی  مثل خون به پا میشود  و جایی برای پیر مردها نیست رو تو ایام نوروز پخش بکنه.اگه اعصابشو دارید و فکر میکنید  مثلا وقتی بازیگر نقش اول مرد با نگاهی عاشقانه به طرف همسرش میاد و ما میشنویم که داره میگه حوصلتو ندارم  ! به شعورتون توهین نمیشه بشینید ببینید!

تو این وسط ها فیلم" سنتوری " رو هم دیدیم و البته به حساب شماره0116407795 ،شعبه چهار راه پارک، کد 032 به نام فرامرز فرازمند و داریوش مهرجویی هم  پول واریز کردیم.(اینو گفتم تا اگه شما هم فیلم رو دیدید و هنوز به حساب پول واریز نکردید بجنبید.)راستش کلی جلوی خودمونو گرفتیم تا فیلم رو نخریم ولی توی دور و بریها و دوستان فقط من و پدرام فیلم رو ندیده بودیم و اونقدر از بازی بی نظیر بهرام رادان تعریف شنیدیم که یک عدد دی وی دی با کیفیت بسیار عالی در حد آینه (خوشبختانه یا متا سفانه؟؟) خریدیم و ساعت 12 شب که رسیدیم خونه تا ساعت 2 تماشا کردیم و من کلی گریه کردم و بعد هم هر دو تامون تا صبح خوابمون نبرد! معلوم بود تدوین فیلم هنوز کار داشته و نصفه و نیمه است ولی بازیها عالی هستند  مخصوصا بهرام رادان .همونطور که خودش بارها گفته واقعا معلومه که برای بازیهاش برنامه ریزی داره و الکی ادعا نمیکنه. راستی یه سئوال : این خانومی که نقش مادر علی سنتوری رو داشت با بازیه رویا تیموریان واقعا مادر بود؟ به نظر من زن بابا هم نبود تو تمام وقتی که بستری بود حتی برای همون .... چه میدونم والا!!  

 فعلا همین قدر بسه چون هنوز دستهام از آنفولانزا درد میکنه.

/ 1 نظر / 11 بازدید
سیما

ممنون. ما دنبال اين شماره حساب بوديم. ممنون كه تو وبلاگت گذاشتيش.