رئيس

ديشب فيلم " رييس " رو تو سينما عصر جديد ديديم.چون روز اول جيره بندي بنزين بود و به علت خسارت ديدن چند تا از پمپ بنزينها ،بقيه پمپها تا چند تا اتوبان اونور تر صف بود و ملت در صحنه زياد هم حوصله سينما رفتن نداشتند ولي باز نصف بيشتر سالن پر بود.
ما هم با اينكه ميدونستيم موضوع فيلم تكراريه ، گفتيم خوب به هر حال فيلم كيميايي رو حداقل يه بارحتما بايد ديد،الان هم پشيمون نيستم ولي آقاي كيميايي لطفا اگه ميخواهيد همينجور ادامه بديد و تكرار روي تكرار :

عشق قديمي ،مردي كه بعد از سالها از خارج اومده ولي هنوز غيرتي و رفيق باز و سر خرده از زندگي،سرنگ و مواد مخدر و البته يك رييس ....

ديگه فيلم نسازيد!

لطف كنيد و بگذاريد با" قيصر " و " گوزن ها "و اگه مجبور شديم با "سربازهاي جمعه" و "حكم" سر كنيم .
دكتر بذله گوي توي فيلم رييس هم ميگفت : گلوله ؟ چرا چاقو نه گلوله؟ حالا كه به اين سختي از چاقو دل كنديد از موضوع اعتياد و قاچاق و قاچاقچي هم دل بكنيد.مرام و مردونگي و عشق وغيرت رو نميگم كه اگه كيميايي ،كيميايي با هميناست.
بازي پولاد رو كه توي حكم ديديم لذت برديم: نگاهها، ميميك صورت، بازي، همه عالي بود و گفتيم يه بازيگر خوب اومده كه كلي انرژي و انگيزه داره؛ ولي حيف كه اون بازي در رييس تكرار نشد.
بازي داريوش ارجمند و فرامرز قريبيان خوب بود ولي شديدا تكراري تا حدي كه احساس ميكردي بارها و بارها فيلم رو ديديد و نميدونم چرا گريمشون هم تكراري بود و حتي لباسها؟ بازي امين تارخ به لطف گريم تا حدي متفاوتش، قابل قبول بود و بازي مهناز افشار هم گويا يه تكوني خرده.
تدوين ومونتاژ،طراحي صحنه و لباس ،طراحي و اجراي گريم اصلا جالب نبود و من و هيچ كس ديگه و حتي دكتر عزيز كه تنها بازي درخشان فيلم بود با بازي" خسروشكيبايي"كه با وجود كوتاه بودن نقش چقدر روون و راحت بود ؛ نفهميديم چرا موهاي سياي فيلم اون مدلي بود؟ با گريمي شبيه گريم" جاني دپ" در سري فيلمهاي" دزدان كاراييب"!!؟
/ 2 نظر / 11 بازدید
kimiagar

سلام..... وب لاگ جالبی داری.. شکر که حضور داری ...همسفرم باش مهربانم...منتظر نظرات ارزشمندت هستم..همراه اسماني ام .

صدف

ممنون از نوشته خوبت ؛با هات موافقم.فكر كنم عاطفه رضوي كه طراح گريم هست خيلي از جاني دپ خوشش مياد!