صورتی- خاکستری


یکشنبه شد چهار شنبه!

1.الان که دارم این پست رو  می نویسم خونمون مثل اتاق نهار خوری هلن کلر بعد از کلنجار با معلمشه که گفت همه چیز به هم ریخته است و فقط دستمال سفره هلن تا شده و روی میزه ! توی خونه ما هم فقط بوفه کنجمون تمیز و مرتبه ؛چون دیشب در یک اقدام انقلابی برقش انداختیم!

2.در آستانه مراسم اسکار تصمیم گرفتیم فیلم     SWEENEY TODDhttp://i31.tinypic.com/263bmdv.jpg

با بازی جانی دپ که به خاطرش نامزد بهترین بازیگر مرد شده رو ببینیم؛فیلم موزیکاله و بازی جانی دپ هم فوق العاده است ،داستان زندگی مردی که برای انتقام زنده است ودست به هر کاری میزنه برای من از همون دقایق اول فیلم یه چیز هایی چندش بود (صحنه هایی که مثل گوسفند سر آدمها رو میبرید)  ولی دیگه وقتی  کار به پیراشکی از گوشت انسان رسید  ترجیح دادم بخوابم و بقیه فیلم رو نبینم!

3.این دعوت کردن و خواهش و تمنا و  من بمیرم تو بمیری ؛ بیا بیا  آقای کلمنته!  تو رو خدا قرار داد روامضا کن ما خوبیم ما مهمان نوازیم .. بعد هم کلی ذوق که هوررا امضا کرد و بعد شرط اضافه کردن به قرار داد  که یعنی نیا نیا...! دیگه آخرشه و یک بار دیگه ثابت کرد ما واقعا یه چیز دیگه ای هستیم و سوای همه کائنات.

4. خدا بیا مرزه آقای توسلی رو  در چه جایی و چه موقعییتی فوت کرد .روحش شاد.

5. در اولین ساعات از اولین روز اسفند ماه  چنان بادی دیشب میوزید که دیش ماهواره همسایه پرت  شدو  صدایی دادکه حاج خانم طبقه پا یین جیقی کشید که همه تو ساختمون و فکر کنم تو کوچه بیدار شدند و من مطمئنم که درختان کوچه ما زود تر از بقیه جا ها سبز خواهند شد!اسفند ماه خیلی عالی داره ورود سال نو و بهار رو اعلام میکنه.

 


sorati